Toplantıda konuşan Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, "Kutsal bir mesleği icra etmenin sorumluğunun farkındayız, bu sorumluluklarımızı yerine getirirken hiçbir ihmale sebebiyet veremeyeceğimizi de biliyoruz. Bu sebeple koyduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerlemek için tüm eğitim camiası olarak başta Sayın Valimizin, Belediye Başkanımızın ve Vali Yardımcılarımızın destekleri ile var gücümüzle çalışıyoruz." dedi.Komisyon Toplantısı Sivas Öğretmenevinde Gerçekleştirildi

Sivas Valiliği himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen Hedef ve Miras projelerinin önemini vurgulayan Yener, okul güvenliği ile okul estetiği çalışmalarının da devam ettiğini ifade etti.  

25 ŞUBAT 2024 İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 ŞUBAT 2024 İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Vali Yardımcısı İlhami Doğan, tarihsel anlamda birçok medeniyete ev sahipliği yapan kadim şehir Sivas'ta, tüm paydaşların katıldığı bu toplantıda alınacak kararların ve ilkelerin önemini ifade etti. Eğitimin toplumsal bir süreç olduğunu söyleyen Doğan, bu kapsamda Valilik himayesinde ilde yürütülen eğitim çalışmaları ve projelerin çok değerli olduğunu ifade etti. 

Komisyon üyesi öğrenciler ve katılımcılar; görüş, öneri ve taleplerini ifade ettikten sonra toplantı sona erdi.