Kolombiya'dan gelen Camilo Andrés Garzón, Kapadokya'yı gezerken sıra dışı bir yeteneğiyle turistleri şaşırtıyor. Garzón, kırmızı ışıkta bekleyen araçlara futbol topu ile gösteriler yapıyor.

TEŞRİK TEKBİRLERİNİ UNUTMAYIN TEŞRİK TEKBİRLERİNİ UNUTMAYIN

"Camilo Freestyler Conca" olarak da bilinen Garzón, Kapadokya'da yaklaşık iki haftadır kalıyor. Ana merkezi Hindistan'ın Goa kentinde olan Garzón, farklı türde kurslar, atölyeler ve sunumlar düzenliyor. Kapadokya'da ise ekip arkadaşlarıyla otellerde ve tarihi mekanlarda gösteriler sunuyor.

Boş zamanlarında ise sıra dışı bir gelir kaynağı olarak kırmızı ışıkta bekleyen sürücülere gösteriler yapan Garzón, bu durumdan keyif aldığını da belirtiyor. Gösterileriyle sürücülere moral ve motivasyon sağlarken, aynı zamanda para da kazanıyor.

Kapadokya'daki insanların gösterilerini çok sevdiğini ve beğendiğini söyleyen Garzón, alkış ve destek aldığını da ifade ediyor. Kapadokya'da olmaktan mutlu olduğunu belirten Garzón, bazen de peribacaları arasında gösteriler sunduğunu ve bu gösterilerin turistler tarafından çok beğenildiğini söylüyor.

Kaynak: iha