AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu’dan Kurban Bayramı Mesajı AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu’dan Kurban Bayramı Mesajı

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Kırşehir'de gençlik merkezlerinin hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Cacabey Meydanı ve Kent Park'ta düzenlenen gençlik şölenleri, vatandaşların yoğun katılımıyla adeta bayram coşkusuna dönüştü.

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezleri, farklı yörelerin oyunlarını sergileyerek izleyicilere unutulmaz bir görsel şölen yaşattı. Gençler, halaylar çekerek, türküler söyleyerek ve coşkulu marşlar okuyarak milli bayram coşkusunu en doruk noktasına taşıdı.

İl Gençlik ve Spor Müdürü Numan Nafiz Şahin, şehrin gençlerinin farklı alanlarda sergiledikleri oyunlar ve konserler ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı en güzel şekilde kutladıklarını ifade etti. Şahin, 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerin sloganının "Türkiye'nin Gücü Gençlik" olduğunu belirterek, izledikleri oyunların ve konserlerin gençlik merkezlerinin kendi ekipleri tarafından hazırlandığını da sözlerine ekledi.

Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılan tüm gençlere bayram coşkusunu yaşattıkları için teşekkür eden Şahin, Türkiye'nin geleceğinin bu bilinçli ve coşkulu gençlere emanet olduğunu vurguladı.

Editör: İhlas Haber Ajansı