TFF 3. Lig ekibi Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü'nde (Kırıkkalegücü FSK) yeni bir dönem başladı.

Olağanüstü Genel Kurulda Adnan Duman Seçildi

Şeref Akbal'ın istifasının ardından yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında, Adnan Duman yeni başkan olarak seçildi. Genel kurulda faaliyet ve denetim raporları da görüşüldü.

Yeni Başkan Adnan Duman: Hedef 1. Lig ve İsim Değişikliği

Kırmızı-lacivertli kulübün yeni başkanı Adnan Duman, yaptığı konuşmada önemli müjdeler verdi. Duman, öncelikli hedeflerinin alt yapı faaliyetlerini geliştirmek, tesisi tahsis ettirmek ve antrenman sahası ile stat sorununu çözmek olduğunu söyledi. Ayrıca, Kırıkkalegücü FSK isminin de ilerleyen günlerde değiştirileceğini açıkladı.

Hedef Başarılı Olmak, Kurumsallık ve Spor Yuvası Kırıkkale

Duman, "Yönetim kurulunun ve Kırıkkale halkının da desteğiyle bu sorunların çözümü için yola çıkıyoruz. Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü'nün ismini de ilerleyen günlerde değiştireceğiz" dedi.

Kırıkkalespor'u baştan aşağı yeniden inşa edeceklerini kaydeden Duman, "Kulübün yıllık bütçesi, yönetim kurulundaki üyelerimizin şirketlerinin bir aylık cirosu. Amacımız, başarılı olmak. Biz tesislerimizi yeniden inşa etmeden, stat sorununu çözmeden, 1. Lig'e çıksanız ne anlamı var? Biz her şeyi baştan aşağı inşa edeceğiz. Biz bu işe kurumsal girdik, kurumsal da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Sivas’ta Ümmühan Susuz’un Duaları Yetmedi Sivas’ta Ümmühan Susuz’un Duaları Yetmedi

Çocukları uyuşturucu maddeden uzak tutmak için Kırıkkale'yi spor yuvasına dönüştüreceklerini ve gerekli çalışmaları da kısa sürede yapacaklarını anlatan Duman, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını vurguladı.

Futbol camiasında Kırıkkale ismini 81 il içerisinde ön plana çıkaracaklarını ifade eden Duman, maddi ve manevi olarak bu işin üstesinden geleceklerini aktardı.