Kayseri Büyükşehir Belediyesi, doğaseverleri sevindirecek bir haberle geldi! Beğeni toplayan ve ilgiyle beklenen doğa kampları, 6-7 Temmuz tarihleri arasında Sarımsaklı Kamp Alanı'nda başlayacak.

"Doğa Seni Çağırıyor" sloganıyla yaz dönemlerinde vatandaşlara doğayla buluşma imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da kamp alanında sosyal etkinlikler, spor müsabakaları, yarışmalar, müzik dinletileri ve piknik alanları gibi birçok keyifli aktiviteyle unutulmaz bir kamp deneyimi vadediyor.

Her Yaşa Uygun Seçenekler

Kira Sözleşmelerine Dikkat! Kira Sözleşmelerine Dikkat!

Yoğun ilgi gören "Doğa Seni Çağırıyor" Doğa Kampı, bu sene de 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 7-13 yaş arası çocuklar için 500 TL ve 14 yaş ve üzeri katılımcılar için 600 TL kayıt ücreti ile kamp imkanı sunuyor. Kamp süresince ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadır ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından karşılanacak.

Doğayla İç İçe Bir Kamp Deneyimi

Kamp programında oyunlar, eğlenceli aktiviteler, spor müsabakaları ve yıldızlarla dolu gökyüzü altında gece etkinlikleri yer alıyor. Kampçılar, doğayla iç içe bir ortamda keyifli vakit geçirirken aileleriyle ve sevdikleriyle unutulmaz anılar biriktirme şansı yakalayacak.

Kayıt ve Bilgi İçin

Kampla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.'ye başvurabilirsiniz.

Kaynak: iha