Sevgi Evleri Çocuklarının Sanat Eserleri Sergilendi Sevgi Evleri Çocuklarının Sanat Eserleri Sergilendi

Eskişehir'de alzheimer hastası 74 yaşındaki Naime Karslıoğlu 5 gündür kayıp. Eşi Doğan Karslıoğlu, 40 dereceye kadar çıkan hava sıcaklığında sokak sokak eşini arıyor.

Naime Karslıoğlu 1 Haziran Cumartesi günü saat 14.00 sıralarında eşiyle birlikte alışverişe çıktıktan sonra evden ayrıldı. Doğan Karslıoğlu eve döndüğünde eşinin kaybolduğunu fark etti ve durumu polise bildirdi.

Doğan Karslıoğlu, eşi için arama çalışmaları başlatıldı fakat Naime Karslıoğlu'ndan hala haber alınamadı. Kendisini görenlerin elinden tutarak polise haber vermelerini isteyen Doğan Karslıoğlu, "Cumartesi günü saat 14.00 sıralarında kayboldu. Üzerinde kırmızı elbise, mavi pijama ve normal siyaha benzer eşarp vardı. Alzaymır hastası ve kaybolduğunun farkında değil. Daha önce bir kez kayboldu, şehir hastanesinde bulduk. Şimdi, kaybolduğu dakikada polise haber verdim. Baktım orada yok, hemen karakola geldim. Hastalığı aşağı yukarı 2 yıldan beri fenalaştı. Onu gördüğünü söyleyen çok oldu ama asılsız. Üzgün olmaz mıyım? Her şeyimdi ya benim her şeyimdi. Vatandaşlara söylemek istediğim, Allah rızası için de olsa gördükleri anda elinden tutsun, polisi arasın. Bakın ama tutsun, elinden tutsun öyle arasın. Bir gün sonra, iki gün sonra değil. Elinden tutsun hemen arasın.

Kaynak: iha