Bu sene dördüncüsü gerçekleşen İkisi Bir Arada Kampı etkinliğinde kamp alanının kapsamlı arabalı sinema keyfi, DJ konseri ve çeşitli aktiviteler yer alıyora muhteşem bir akşam yaşattı. Yeşilvadi Mahallesi'nde yapılan etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu. Kamp ateşinin yanında keyifli bir film izleme deneyimi yaşandı. Dileyenler çadırlarında konaklarken, dileyenler de arabalarında film avantajı ortaya çıktı. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve MHP İl Başkanı Murat Abalı da etkinliğe katılan misafirlere okuma kitabı hediye etti. Belediye tarafından ikram edilen yiyecek ve içecek ikramı da yapıldı.

92 Yaşındaki Latife Teyze'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mani ile Sevgi Gösterisi 92 Yaşındaki Latife Teyze'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mani ile Sevgi Gösterisi

Etkinlikte;

Arabalı sinema

DJ konseri

Kamp Ateşi ve çeşitli etkinlikler yer aldı.

Bin 500 tane kitap dağıttıklarını ifade eden Türkyılmaz, "4 yıldır bu etkinliği gerçekleştiriyoruz pandemi döneminde de yapmıştık. Bugün iki tane film izliyoruz; ’Bursa Bülbülü’ ve ’Gülen Yüzler’ nostalji bir şey. Gazozlarımızı aldık mısır patlattık. Bin 500 tane kitap dağıttık. 3 bin tane araç burada. Yahşihan cıvıl cıvıl heyecanlı. Kamp ateşleri var, gençlik var, heyecan var. İnşallah nice yıllarda bu kitapların önemi ve nostaljik filmlerin, Yeşilçam filmlerin önemi yaşar diyorum" dedi.