Kadınlar Futbol 3. Lig’de yeni sezon planlaması yapıldı. Futbol Federasyonuna başvurular sona erdi. İstenen şartları yerine getiren ekiplerin başvuruları kabul edildi. Yeni sezonun 13-14 Ocak 2024 tarihinde başlatılması için planlamalar yapılmaya başlandı. Yeni sezonda oynanacak müsabakalarda Sivas’ı, Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü temsil edecek.

ff079a24-d983-46be-98e6-6c19f7838d60

Futbol Federasyonu’nun 2023-2024 Sezonu Kadınlar Futbol 3. Lig gruplarını kısa süre içinde açıklaması bekleniyor.  Türkiye’nin her bölgesinden birçok takımın başvuru yaptığı sezon öncesinde Futbol Federasyonu’nun geride kalan sezonda olduğu gibi yakın illeri birbirleriyle eşleşeceği grup sistemiyle sezona başlaması bekleniyor.

KAPTAN ÇİFTÇİ SİVASSPOR’A KÜSMESİNLER! KAPTAN ÇİFTÇİ SİVASSPOR’A KÜSMESİNLER!

Hazırlıklar Sürüyor

Sivas’ı yeni sezonda Kadınlar Futbol 3. Lig’de oynanacak maçlarda temsil edecek. Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Antrenör Safiye Pınarbaşı nezaretinde yapılan çalışmalarda sporcuların her idmanda daha iyiye doğru çıkış yakaladıkları görülüyor. Antrenör Safiye Pınarbaşı, 2023-2024 sezonunda başarılı olma adına ekip olarak ellerinden gelen tüm gayreti ortaya koyacaklarını söyledi.