Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yargıya Mesajlar: "Yüksek Yargı Kurumları Arası İhtilaf Giderilmeli" Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yargıya Mesajlar: "Yüksek Yargı Kurumları Arası İhtilaf Giderilmeli"

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için siyasi partilerde hazırlıklar son sürat devam ediyor. 14-28 Mayıs 2023 Türkiye Genel Seçimlerinde sahada aktif bir rol oynayan İYİ Parti, Sivas’ta seçimleri yüzde 7,38 ile 5’inci sırada tamamlamıştı. 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimlerinde ise İYİ Parti’nin oy potansiyelinin yükseleceği ifade ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda 21. Dönem Sivas Milletvekili Mehmet Ceylan’ın, Sivas Belediye Başkan Adayı olduğunu açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Sivas’a gelerek aday tanıtım toplantısı düzenleyecek.

15:30’da Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan toplantı için İYİ Parti Sivas İl Başkanlığı gece geç saatlere kadar hazırlıklarını sürdürdü.meral akşener

Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’ın tanıtılacağı toplantıya da katılımın yüksek olması bekleniyor.