Eskişehir'de İşçi Servisi Tıra Çarptı: 8 Yaralı Eskişehir'de İşçi Servisi Tıra Çarptı: 8 Yaralı

İşçi Emeklileri Derneği Genel Başkanı İsmet Çakmak, emeklilerin yaşam standartlarının artırılması için önemli açıklamalarda bulundu.

Geçen yıl Eylül ayında Sivas'ta kurulan İşçi Emeklileri Derneği'nin Genel Merkezi'nin Başkanı olan İsmet Çakmak, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2024'ü emekliler yılı ilan etmesinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca Çalışma Bakanımız Vedat Işıkhan'ın bahsettiği Emekliler Çalıştayı ve emeklilerin yaşam standardını artıracak müjdeleri heyecanla bekliyoruz.

2024 yerel seçimlerinde şehrimizde belediye başkanı seçilen Sayın Adem Uzun ve ekibini tebrik ediyor, bu sonucun şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Dar gelirli emeklilere ayda 2000 TL destek ödemesi yapılacağı vaadi, seçimlerde de büyük memnuniyetle karşılanmıştı. Bu destek ile ilgili detaylı bilgi almak için sabırsızlanıyoruz. 

Cumhur İttifakı'nın bir parçası olan Büyük Birlik Partili Belediye Başkanı Sayın Adem Uzun'dan, emeklilere yönelik yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında bilgi bekliyoruz. Herkesin yaşlanabileceği gerçeğiyle yüzleşilmesi ve empati kurulması gerektiğini düşünüyoruz.”