Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ve TOBB Sivas Genç Girişimciler Kurulu'nun iş birliğiyle düzenlenen "Yapay Zekânın Geleceği ve Endüstri 4.0 Programı" büyük ilgi gördü.

Kendi katılım deneyimimle ve gözlemlerimle, bu etkinliğin önemini ve etkisini sizinle paylaşmak istiyorum. Program, geleceğin teknolojileri hakkında bilgi edinmek ve uzmanlarla fikir alışverişinde bulunmak için harika bir fırsattı.

STSO Başkanı Zeki Özdemir'in programın açılış konuşmasında yaptığı vurgu, dijital dönüşümün önemini ve STSO'nun bu konudaki öncü rolünü açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca Başkan Özdemir’in gençlere verdiği önemi her defasında görüyor ve bu yaklaşımından ötürü çok takdir ediyorum.

Prof. Dr. Ertan Buyruk'un moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, alanında uzman isimler, gençlere gelecek ve sektörleri hakkında bilgilendirmeler yaparken, gençlerin ve sektörün ileri gelenlerinin yoğun ilgi gösterdiğini ve salona sığmadıklarını gördüm. Şehrim adına sevindirici bir durum olduğunu belirtmek isterim. Buna ek olarak Sivas’ın gelecek nesillerine her daim destek olan saygıdeğer Ertan Buyruk Hocam’a da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

STSO ve TOBB Sivas Genç Girişimciler Kurulu'nun bu programla şehre ve şehrin gelecek nesillerine önemli bir katkı sağladığına inanıyorum.

Bu değerli çalışmalardan dolayı STSO Başkanı Zeki Özdemir’i, TOBB Sivas Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Hazırbulan’ı ve ekibini gönülden tebrik ediyorum. Gelecekteki etkinliklerde de aynı başarıyı sürdüreceklerine olan inancım tam. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum ve her zaman destekçileri olacağımı da belirtmek istiyorum.