Mehmet Koptagel, çocukları için internetten sipariş ettiği bilgisayarı heyecanla bekliyordu. Fakat gelen kargoyu açtığında büyük bir şok yaşadı: Kutunun içinde bilgisayar yerine tıraş makinesi vardı!

Koptagel, 9 bin 749 liraya satın aldığı bilgisayarı 15 Haziran'da sipariş vermişti. Bir hafta sonra gelen kargoda tıraş makinesiyle karşılaşan Koptagel ve çocukları şaşkına döndü. Hemen iade talebinde bulunan Koptagel, satıcının iadeyi kabul etmeyince çareyi karakola gitmekte buldu.

Satıcıyla İletişim Sorunu:

Koptagel, yaşadığı sorunu şu şekilde anlatıyor: "Satıcıyla hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum. Maillerime cevap vermiyorlar. Bu kadar büyük bir firmanın ismini kullanarak bu dolandırıcılığı yapmaları da beni şaşırttı. Türkiye genelinde yaygın olan bir firmanın kutusunu ve koli bandını bile kullanarak bu işi yapmışlar."

Niğde'de Motosiklet Kazası: 16 Yaşında Bir Genç Hayatını Kaybetti Niğde'de Motosiklet Kazası: 16 Yaşında Bir Genç Hayatını Kaybetti

Mağduriyet Devam Ediyor:

Koptagel, tıraş makinesini iade edip tekrar bilgisayar siparişi vermesine rağmen, aynı ürünün tekrar kendisine gönderildiğini belirtiyor. Hukuki yollara başvurmaya hazır olduğunu söyleyen Koptagel, bu olayın bir an önce çözülmesini istiyor.

Kaynak: iha