İnönü Belediyesi, ilçe sakinlerinin dağılımını dinleyerek hareket ettirdi ve yeni bir park çalışması başlattı. Amaç, yeşil alan miktarını artırmak ve daha rahat dinlenme alanları sunmaktır.

Daha yeşil ve yaşanabilir bir İnönü hedefi ile yola çıkan Belediye, Başkan Serhat Hamamcı'nın talimatıyla ilçede yeni bir parkın inşaatına başladı. Başkan Hamamcı, yaptığı ilçe sakinlerinin her zaman ön planını sürdüklerini ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı. Yeşil alanlara büyük önem verdiklerini ve İnönü'de sürdürülen bu gereksinimi karşılamak için çaba gösterdiklerini belirten Hamamcı, Türk Hava Kurumu yolu üzerinde bulunan yeni parkın Hayratlar Çeşmesi'nin yanında tutulması ve hem dinlenme hem de çocuk oyun alanı olarak sürdürülmesini kutladı.

Carlos Mane Konyaspor Maçında 2 Gol Atarak 5. Golüne Ulaştı! Carlos Mane Konyaspor Maçında 2 Gol Atarak 5. Golüne Ulaştı!

Başkan Hamamcı, çalışmalarla başlanan parkın hız kesmeden tamamlanıp hizmete sunulacağını da sözlerine ekledi. Yenice Mahalle sakinlerinin park yapımına başlamasından dolayı büyük bir mutluluk duyarak Başkan Hamamcı'ya teşekkürlerini ilettiler.