İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, ilçe sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda daha önceden projeleri arasında yer alan küçük sanayi sitesi için planlanan alanda incelemelerde bulundu.

Sevdikleri Sonsuza Dek Kalplerinde: Arkadaşları Su Dağıtarak Veda Etti Sevdikleri Sonsuza Dek Kalplerinde: Arkadaşları Su Dağıtarak Veda Etti

Başkan Hamamcı, belediye fen işleri ekibiyle birlikte ilçe içerisinden geçen Bursa-Kütahya otoyolu üzerinde bulunan eski kantar alanında incelemelerde bulundu. Küçük sanayi sitesinin kurulması planlanan alan, ilçe esnafı ve vatandaşlar ile yapılan istişareler sonucunda belirlendi.

Esnafın talepleri doğrultusunda sanayi sitesinin kurulmasıyla birlikte, tamir ve bakım işi ile uğraşan esnafların tek bir noktada toplanması ve daha düzenli bir çalışma ortamına kavuşması amaçlanıyor.

Başkan Hamamcı'dan Açıklama:

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Mevcut alandaki kantarı, üreticilerin talepleri doğrultusunda İnönü Belediyesi fen işleri şantiyesi alanının yanına taşımayı planlıyoruz. Eski kantar alanına ise ilçemizin önemli bir eksiğini giderecek olan küçük sanayi sitesi yapmak için proje çalışması başlattık. Bu sayede tamir ve bakım işi ile uğraşan esnaflarımız tek bir noktada toplanarak daha düzenli bir çalışma ortamına kavuşacak.

İnönü'ye kazandıracağımız bu küçük sanayi sitesi ile ilçemizin kalkınmasına da katkıda bulunacağız. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın desteği ile bu projeyi en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz."

Kaynak: iha