Eskisehir'in Köklü Okulu Murat Atılgan Ortaokulu Eski Günlerine Dönüyor Eskisehir'in Köklü Okulu Murat Atılgan Ortaokulu Eski Günlerine Dönüyor

İnönü Belediye Başkanlığı ilçe genelinde eğitime destek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erol Karameşe, Müdür Yardımcıları Semra Özdemir ve Mahmut Karadeniz, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u ziyaret etti. İnönü Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette, okul ve belediye işbirliği ile 2024 yılında İnönü Belediyesi desteği ile ilçede eğitim amaçlı yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu. İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri de bugüne kadar destek ve katkılarından dolayı Başkan Bozkurt’a teşekkür ettiler.

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, nazik ziyaretleri dolayısıyla İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erol Karameşe, Müdür Yardımcıları Semra Özdemir ve Mahmut Karadeniz’e teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.