Sivas İmranlı Belediye Başkanı Ali Ürek, 31 Mart yerel seçimlerinde kazandığı zaferin ardından görevine başladı.

Göreve başlamasının ardından Sivas Medya Center bünyesinde bulunan Memleket Sivas Gazetesi’ne ve internet haber sitemize ziyaret gerçekleştirdi.

Whatsapp Image 2024 04 18 At 14.05.15Ziyaret sırasında Memleket Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile bir araya gelen Başkan Ürek, tarafsız ve objektif yayıncılık anlayışına olan desteğini dile getirdi. Geneş öncülüğünde gazete ve internet haber sitesi çalışanlarına teşekkürlerini sunan Ürek, İmranlı ilçesi ve ilçe halkı için yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Başkan Ürek, İmranlı'nın sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan daha da gelişmesi için yoğun bir çalışma temposu içinde olacaklarını belirtti. Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam standartlarını yükseltmek için projeler geliştireceklerini ifade etti. Ayrıca, şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediye hizmetlerini sürdüreceklerini ve halkın katılımını önemseyeceklerini dile getirdi.

Melda Geneş ise Başkan Ürek'e ziyaretleri ve açıklamaları için teşekkür ederek, Sivas Medya Center'ın İmranlı ilçesine ve halkına doğru ve güvenilir haberler sunma misyonunu sürdüreceğini belirtti.

Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi

Whatsapp Image 2024 04 18 At 14.05.15 (2)