İmranlı Belediye Başkanı Ali Ürek, Sivas Medya Center bünyesinde bulunan Memleket Sivas Gazetesi ve internet haber sitemize ziyarette bulundu.

Başkan Ali Ürek gazetemize yaptığı ziyarette, Memleket Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile istişarede bulundu ve İmranlı Belediye Başkanlığı'na seçildiği günden bu yana çalışmalarını anlattı.

Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği'nde Jandarma Zırhlıları Dikkat Çekti Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği'nde Jandarma Zırhlıları Dikkat Çekti

İmranlı'yı daha iyi bir hale getirmek için çalışmalarına durmaksızın devam edeceğini kaydeden Ali Ürek, "Kim hangi partiden ya da görüşten bakılmaksızın İmranlı'yı hep beraber daha iyi bir ilçe haline getireceğiz." dedi.

Ayrım yapmaksızın bütün İmranlılar ile yıllardır süregelen iletişiminin kuvvetli ve iyi olduğunu vurgulayan Ürek, "Bazı şeyler siyaset üstüdür. Şehrin, ilçenin kalkınması için toplumun her kesimine ihtiyaç vardır. İşini iyi yapan her insan ile sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kızılırmak'ın güzelliğini İmranlı'nın doğası ile buluşturup İmranlı'yı daha tanınır ve daha güzel bir ilçe haline getirmek istediklerini belirten Ürek, gazetemize yapmış olduğu tarafsız ve objektif yayın içinde teşekkürlerini ileterek Geneş'e çalışmalarında başarılar diledi. Geneş, Başkan Ürek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkana çalışmalarında başarılar diledi.