Sivas'ta 5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hilmi Bilgin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevden ayrıldığını duyurdu. Bilgin, yaptığı açıklamada "Sizlerin dua ve desteği ile Sultanşehir Sivas'ımıza 5 yıl boyunca Belediye Başkanı olarak hizmet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşadık." ifadelerini kullandı.

Görev süresi boyunca katılımcı, şeffaf ve hesap verebilen bir yönetim anlayışıyla şehre değer katacak hizmet ve eserler kazandırmaya çalıştıklarını belirten Bilgin, "Tevazu, gayret ve samimiyet ilkelerimizden ödün vermeden, onlarca proje, yüzlerce hizmet üreterek Gönül Belediyeciliği anlayışının en güzel örneklerini şehrimizde sergiledik." dedi.

Yeni seçilen Belediye Başkanı Adem Uzun'u tebrik eden Bilgin, "Seçimlerin şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, görev süremiz boyunca destek dua ve destek ve yapıcı eleştirileriniz ve sağladığınız katkılar sebebiyle teşekkür ediyorum. Bizden yana varsa hakkımız helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin." ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Üst Üste 4. Kez Zam Geldi: Vatandaş İsyan Ediyor! Üst Üste 4. Kez Zam Geldi: Vatandaş İsyan Ediyor!

Whatsapp Image 2024 04 01 At 15.54.19