Kocasinan Belediyesi, yeşil alanda yeni bir rekora hazırlanıyor! Kocasinan Belediyesi, yeşil alanda yeni bir rekora hazırlanıyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğiyle organize edilen "Haydi Bil Bakalım" bilgi ve kültür yarışmasının finali Kulu Belediyesi Çok Amaçlı Konferans Salonunda yapıldı. 60. Yıl Ortaokulu, Karacadağ Ortaokulu, Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun mücadele ettiği yarışmada öğrencilere 20 soru soruldu. Yarışmanın sonunda birinciliği 60. Yıl Ortaokulu kazandı. Birinci olan ve dereceye giren katılımcılara hediyeleri Kulu Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat ve protokol üyeleri tarafından verildi. Yarışmada birinci gelen okulun Konya’da yapılacak il şampiyonasında ilçeyi temsil edeceği öğrenildi.

Programa, Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, Jandarma Komutanı Üsteğmen Osman Hasdemir, Emniyet Müdürü Şakir Taşatan, Milli Eğitim Müdürü Hacı Bakırtaş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Talayhan, öğretmenler, öğrenciler, davetliler ve veliler katıldı.