Türk Lirasının günden güne değer kaybetmesiyle birlikte vatandaşlar paralarını değerlendirmek amacıyla farklı yöntemlere başvuruyor. Kripto para, borsa, altın, döviz, kolay para kazanmak isteyen vatandaşların ilk tercihleri arasında.

28 Şubat'ta AK Partili Aksu'dan Darbeye Lanet, Sivas'a Sağlık Yatırımı Müjdesi 28 Şubat'ta AK Partili Aksu'dan Darbeye Lanet, Sivas'a Sağlık Yatırımı Müjdesi

Dijital dünyanın gündelik hayatımıza girmesiyle birlikte vatandaşlar paralarını sanal ortamda değerlendiriyor. Birçok vatandaş hatta şu an bu haberi okuyan siz bile belki kolay para kazanmak için borsada şansınızı denediniz.

Yılsonunun gelmesiyle Şirketler kar, zarar oranlarını açıkladı, borsada hızlı bir düşüş başladı. Borsada ki hisselerin birdenbire hızlı bir şekilde düşmesiyle birlikte vatandaşlar günden güne eriyen paralarını bir an önce kurtarabilmek için hisselerini hızlı bir şekilde satıyor.

Hisse Senetleri Arasında Ki Yüzdelik Zarar

Birçok farklı alanda bulunan hisse senetlerinin son zamanlarda belirlenen zarar oranı yüzde 5 ile yüzde 25 arasında belirlenmiştir.

Büyük hayallerle yüksek bütçeli hisse senedi alanların bu oranlar aralığında zarar ettikleri gözlemlenen borsa, vatandaşları her zaman olduğu gibi yine hüsrana uğrattı.