31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, Sivas'ta heyecan doruk noktasına ulaştı. Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, samimi ve halkla iç içe tarzıyla dikkat çekiyor.

Hilmi Bilgin, Sivas'ı ve Sivaslıları çok iyi tanıdığını her fırsatta dile getiriyor. Yaptığı mahalle ziyaretleri ve katıldığı toplantılarda vatandaşlarla birebir ilgilenerek sorunlarını dinliyor. Bu samimi yaklaşım, Sivaslılardan büyük ilgi görüyor.

Bilgin'in Sivas'ı Tanıdığı Kadar Sivaslılar da Onu Tanıyor

Milletvekilliği dönemlerinden beri Sivas halkıyla iç içe olan Bilgin, gittiği her mahallede ve katıldığı her toplantıda vatandaşları tek tek tanıyor, isimlerini biliyor ve sorunlarına hakim olmasıyla dikkat çekiyor. Bu durum, Sivaslılarda "Hilmi Bilgin Sivas'ı tanıyor, Sivaslılar da Hilmi Bilgin'i tanıyor" algısı yaratıyor.

ARAMIZDAN AYRILANLAR 15 NİSAN 2024 ARAMIZDAN AYRILANLAR 15 NİSAN 2024

Yılların Tecrübesi, Farklı Bir Yaklaşım

Yılların tecrübesiyle Sivas'ın nabzını tutan Bilgin, her mahallede farklı bir coşkuyla karşılanıyor. Vatandaşlar, Bilgin'in samimiyetini ve sorunlarına hakimiyetini takdir ediyor. Bilgin'in bireyleri unutmaması ve onların dertleriyle dertlenmesi, Sivaslılarda memnuniyet yaratıyor.