Yasa Dışı Giriş Yapmış

Kırşehir'e yasa dışı yollarla giren Güney Afrikalı bir kadın, polis ekipleri tarafından yakalandı. Kaçak kadın, saklandığı apartman boşluğunda uzun uğraşlar sonucunda ikna edilerek gözaltına alındı.

Polis Kontrolünden Kaçmaya Çalıştı

Olay, Yenice Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi. Polis ekipleri, durumundan şüphelendiği Güney Afrika asıllı W.W.M.'yi durdurmak istedi. Fakat W.W.M., polisleri görünce kaçarak bir iş merkezine girdi ve bağırarak tepki gösterdi.

Uzun Uğraşlar Sonucunda İkna Edildi

Polis ekipleri, kendine zarar verme ihtimali olan kadını ikna etmek için çalışma başlattı. Sağlık ve itfaiye ekipleri de iş merkezinin önünde hazır bekletildi. Uzun uğraşlar sonucunda W.W.M. ikna edildi ve saklandığı yerden ağlayarak çıktı. Gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Kırşehir'de Güvenlik Güçleri Faili Meçhul Olaylarda %27 Düşüş Sağladı Kırşehir'de Güvenlik Güçleri Faili Meçhul Olaylarda %27 Düşüş Sağladı

Yasa Dışı Giriş Tespit Edildi

Yapılan incelemede, Güney Afrikalı olan W.W.M.'nin yasa dışı yollarla ülkeye girdiği tespit edildi. W.W.M., deport edilmek üzere geri gönderme merkezine teslim edildi.

Kaynak: iha