Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, öğle yemeğini belediye çalışanlarıyla birlikte yemekhanesinde yedi. Odabaşı, personelle sohbet ederek hem onların fikirlerini aldı hem de keyifli bir öğle yemeği geçirdi.

Yemekhaneye İnen Başkan Odabaşı Sıraya Girdi

Başkan Odabaşı, öğle yemeği için belediyenin yemekhanesine indi. Tepsisini alan Odabaşı, sıraya girerek diğer personellerle birlikte yemek sırasını bekledi. Aşçıların hazırladığı yemeklerden seçen Odabaşı, daha sonra masasına geçerek personelle birlikte yemeğini yedi.

Sohbet Edip Fikir Alışverişinde Bulundu

Yemek sırasında personelle bol bol sohbet eden Odabaşı, onların istek ve önerilerini dinledi. Gölbaşı için yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Odabaşı, personellerin de fikirlerini alarak istişarede bulundu.

Tokat'ta Jandarma Baskınında Patlama: 5'i Jandarma 7 Yaralı Tokat'ta Jandarma Baskınında Patlama: 5'i Jandarma 7 Yaralı

"Belediye Personelimizle Yol Arkadaşıyız"

Birlikte büyük bir aile olduklarını belirten Odabaşı, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren personellimizle bütünleşerek, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza başladık. Gölbaşımız için gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Onlar sayesinde Gölbaşımız güzelleştiriyor, gelişiyor. Belediye personelimizle yol arkadaşıyız ve onlar için ne gerekiyorsa yapmaya da hazırız. Bugün de aynı sofrayı paylaştık." dedi.