Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Merkez Halk Kütüphanesi'nde hayata geçirilen "7/24 Hizmet" uygulaması, kitapseverlerden büyük beğeni topladı. Kütüphaneden ve sunulan imkanlardan faydalanan öğrenciler, bu yenilik için Başkan  Memduh Büyükkılıç'a teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu'dan Eczacılar Günü Mesajı: Sağlık Hizmetinde Önemli Rol Oynuyorlar AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu'dan Eczacılar Günü Mesajı: Sağlık Hizmetinde Önemli Rol Oynuyorlar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Merkez Halk Kütüphanesi, 7 gün 24 saat hizmet vermeye başlayarak kitap kurtlarından büyük beğeni topladı. Kütüphanenin yeni uygulaması, kitapseverler tarafından olumlu karşılandı. Tüm ziyaretçilere ücretsiz sıcak çorba, çay ve internet hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, kütüphane atmosferini ev sıcaklığında tutarak nezih bir ortam sağlıyor. Kütüphanenin 15 Nisan'dan itibaren 7/24 açık olması özellikle öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı. Kütüphane düzenlemesinden övgüyle bahseden öğrenciler, Başkan Büyükkılıç'a teşekkürlerini iletti. Kütüphane müdavimlerinden Nisa Hazal, sessiz ve verimli bir çalışma ortamı bulduğunu belirterek, yeni uygulamanın özellikle sınav haftalarında kendisi için büyük bir avantaj olduğunu ifade etti. Başkan Büyükkılıç'ın öncülüğünde gerçekleştirilen bu adımların öğrencilere büyük destek olduğunu vurguladı. Diğer öğrenciler de geceleri de çalışabilme imkanının sağlanmasının çok faydalı olduğunu dile getirdi. Kütüphanenin sunduğu çorba ikramının da öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandığı belirtildi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin öğrencilere destek olması ve kütüphane hizmetlerini genişletmesi öğrenciler tarafından büyük bir takdirle karşılandı. Bu uygulamanın, öğrencilerin eğitimlerine daha fazla katkı sağlayacağına inanılıyor.