Sivas Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Başkanı Oğuz Selim Karaoğlan, Gaziantep'te düzenlenen 52. Genel İdare Kurulu'na Sivas Şubesi olarak 8 kişilik bir ekiple katıldıklarını açıkladı.

60 şubenin neredeyse tamamının katılımıyla gerçekleştirilen Genel İstişare Kurulu'nda geçmiş dönemde yürütülen projeler ve programlar ele alınırken, gelecek dönemde gerçekleştirilecek projeler için de genel merkez ve diğer şubelerle istişarelerde bulunuldu.

Sivas Valisi Sayın Dr. Yılmaz Şimşek’in Kurban Bayramı Mesajı Sivas Valisi Sayın Dr. Yılmaz Şimşek’in Kurban Bayramı Mesajı

Karaoğlan, Sivas Şubesi olarak yaptıkları çalışmalar sonucunda geçtiğimiz 6 ayda 60 şube arasında 13. sıraya yükseldiklerini belirterek, "Bir sonraki Genel İstişare Kurulu'na kadar daha gayretli ve hevesli bir şekilde çalışarak daha üst sıralara yükseleceğimize inanıyorum." dedi.

Geçmiş dönemde emeği geçen ve gayret gösteren tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini sunan Karaoğlan, "Genç MÜSİAD'ın adını daha da duyuracağımız ve Sivas'taki genç iş insanlarına daha fazla dokunacağımız bir dönemin olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.

Muhabir: Adem Bulgaz