Kulu Kaymakamı Canpolat Muhtarlarla Buluştu: Hizmetler ve Kadına Şiddete Karşı Mücadele Ele Alındı Kulu Kaymakamı Canpolat Muhtarlarla Buluştu: Hizmetler ve Kadına Şiddete Karşı Mücadele Ele Alındı

Gemerek Belediye Başkanı Sezai ÇELİKTEN'in talimatı ile kilitli parke tesisi ve kum ocağı elekleri, gerekli bakım ve onarımdan geçirilerek yeniden üretime başladı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gemerek Belediye Başkanı Sezai ÇELİKTEN, "Belediyemize ait kilitli parke tesisi ve kum ocağı elekleri, uzun süredir kullanımdan dolayı bazı aksaklıklar yaşıyordu. Bu durum, ilçemizdeki altyapı ve inşaat faaliyetlerini olumsuz etkilemeye başlamıştı. Bu nedenle, kilitli parke tesisi ve kum ocağı eleklerinde gerekli bakım ve onarım çalışmalarını başlattık. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarla tesislerimiz yeniden faaliyete geçti." dedi.

ÇELİKTEN, "Bu sayede ilçemizdeki altyapı ve inşaat faaliyetlerine kesintisiz bir şekilde devam edebileceğiz. Ayrıca, kilitli parke ve kum üretimimizde artış sağlayarak, hem ilçemizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilecek hem de belediyemizin gelirlerine katkıda bulunacağız." diye konuştu.