Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in onaylarıyla, AK Parti Gemerek İlçe Başkanlığı'na Aslı Öztoprak atandı. Bu atama ile birlikte Gemerek AK Parti İlçe Teşkilatı yeni bir döneme başlarken, Aslı Öztoprak AK Parti Gemerek İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Önceki ilçe başkanı Çağrı Balcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile beş yıla yaklaşan süre boyunca yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Balcı, istifasının kendi özgür iradesiyle ve siyasi hesapları olmadan gerçekleştiğini vurgulayarak, bundan sonra partisinin ve davasının yanında olacağını ifade etti.

Sivas'ta KADEM, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü Özel Programla Kutladı Sivas'ta KADEM, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü Özel Programla Kutladı

WhatsApp Image 2023-11-14 at 22.35.37

Yeni ilçe başkanı Aslı Öztoprak, görevine başlarken Gemerek halkına hayırlı olması temennisinde bulunarak, önümüzdeki süreçte partisinin hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını belirtti. AK Parti Gemerek İlçe Teşkilatı, Aslı Öztoprak liderliğinde yeni bir döneme adım attı.

WhatsApp Image 2023-11-14 at 22.07.29
WhatsApp Image 2023-11-14 at 22.36.26