Sivas’ta Gol Düellosunda Kazanan Volkanspor Sivas’ta Gol Düellosunda Kazanan Volkanspor

Sivas'ta 14 Nisan'da U18 Futbol İl Birinciliği'nde heyecan final maçına kaldı! Yolspor ve Demirspor, Spor Vadisi'nde saat 17.00'de şampiyonluk için kozlarını paylaşacak.


Maçın Kilit Noktası: Kaleciler!
Finale kadar takımlarını zafere taşıyan Yolspor kalecisi Zekican Keleş ve Demirspor kalecisi Burak Can İlhan, bu maçta da kritik bir rol üstlenecek. Her iki kaleci de finale kadar gösterdikleri performansla takdir topladı.
 

Kim Kazanacak?
Bu sorunun cevabı sahadaki mücadelede belli olacak. Her iki kaleci de oldukça yetenekli ve formda. Kazanacak kalecinin kim olduğu ise maçın son dakikalarına kadar belli olmayabilir.


Sivas, Kulüplerarası U18 Futbol İl Birinciliği’nde final heyecanı bugün yaşanacak. Yolspor ile Demirspor arasında bugün saat 17.00'de başlayacak maçta Yolspor ile Demirspor karşılaşacak.


Final maçında gözler iki takımın kalecisinde olacak. Finale gelene kadar ekiplerine önemli katkılar yapan Yolspor kaleci Zekican Keleş ile Demirspor kalecisi Burak Can İlhan bugünkü final maçında ekiplerinin sahadaki en büyük kozları olacak. Finalde kazanacak kalecinin kim olacağı merak ediliyor. 


Spor vadisi tesislerinde oynanacak maça ilginin yüksek olması bekleniyor.