İnönü Belediyesi tarafından müjdeler yağmaya devam ediyor! Daha önce kamulaştırılan ve İnönü Savaşları Karargâh Müzesi yanında bulunan alanda, müzeye gelen konuklar, ilçe sakinleri ve çocuklar için keyifli vakit geçirebilecekleri oturma alanları ve oyun gruplarının yer alacağı bir park yapım çalışmaları başlıyor.

3. Park İnönü'ye Yeni Bir Nefes Olacak

İlçedeki 3. park olacak bu projeyle, İnönü'ye gelen ziyaretçilerin uğrak noktası olan İnönü Karargâh Savaşları Müzesi yanında dinlenme ve keyifli vakit geçirme imkanı sunulacak. Parkın tamamlanmasıyla bölgeye yeni bir cazibe merkezi kazandırılacak.

Ankara'da Kuru Temizlemeci Odasına Karşı İsyan: Esnaf Ucuz Fiyatlardan Dolayı Mobbinge Uğruyor Ankara'da Kuru Temizlemeci Odasına Karşı İsyan: Esnaf Ucuz Fiyatlardan Dolayı Mobbinge Uğruyor

Başkan Hamamcı: "Söz Verdik, Yapıyoruz!"

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, park yapım çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Söz verdik. Kadim ilçemizi hep birlikte daha ileriye taşıyacağız." ifadelerini kullanarak, ilçenin gelişmesi için kararlı olduklarını vurguladı.

Parkta Neler Olacak?

Parkta, müzeye gelen ziyaretçiler, ilçe sakinleri ve çocuklar için oturma alanları, oyun grupları, yeşil alanlar ve daha birçok imkan yer alacak. Parkın tamamlanmasıyla İnönü, hemşerileri ve ziyaretçileri için daha da keyifli bir cazibe merkezi haline gelecek.

Kaynak: iha