31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlere doğru adımlar atılırken, Türkiye genelinde siyasi heyecan giderek artıyor. Bu hareketliliğin önemli merkezlerinden biri de Sivas. Yerel seçim kampanyaları kapsamında, Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas'ta miting düzenleyerek Sivaslılarla buluştu.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 16.48.03

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sivas'taki mitingi, sadece parti lideri olarak değil, aynı zamanda AK Parti'nin Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin ve ilçelerdeki diğer belediye başkan adaylarıyla birlikte sahne almasıyla dikkat çekti. Sivaslılara seslenen Erdoğan, adaylarına güçlü bir destek çağrısı yaparken, partisinin Sivas'taki yerel seçimlerdeki stratejisini ve hedeflerini vurguladı.

Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak! Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak!

Whatsapp Image 2024 03 05 At 16.46.19

Sahnedeki konuşmasında, AK Parti'nin Sivas için planladığı önemli projeleri ve şehrin geleceğine yönelik vizyonunu detaylı bir şekilde açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin yerel yönetimlerdeki başarılarını da vurguladı. Sivas halkının coşkulu katılımıyla karşılanan Erdoğan, miting boyunca adaylarıyla birlikte şehrin sorunlarına ve çözüm önerilerine odaklandı, seçim öncesinde partisinin birlik ve beraberlik mesajlarını yineledi.

Erdoğan'ın Sivas'taki bu etkileyici performansı, yerel seçimler öncesinde AK Parti'nin Sivas'taki güçlü duruşunu bir kez daha ortaya koydu ve seçim yarışının hızla sürdüğü şehirdeki siyasi hareketliliği daha da artırdı.