Kocasinan Belediyesi'nin katkılarıyla hayata geçirilen Erkilet Millet Bahçesi, Erciyes Dağı ve Kayseri'nin eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Özellikle doğa severler ve fotoğrafçılar için eşsiz bir seyir keyfi sunan Erkilet'te, bulutların üzerinde adeta süzülen Erciyes'in manzarası kartpostallık görüntüler oluşturuyor.

Doğal Güzellikler Ön Planda

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erciyes ve Kayseri manzarasının en iyi görüldüğü yer olan Erkilet Millet Bahçesi'nin tamamlanmasıyla Kocasinan'ın değerine değer kattıklarını ifade etti. Başkan Çolakbayrakdar, "Doğal güzelliklere sahip olan Erkilet'ten Erciyes ve Kayseri, ayrı bir güzel görünüyor" dedi.

Millet Bahçesi'nde Yeni Yaşam Alanları

Erkilet Millet Bahçesi'nin sadece seyir terasıyla sınırlı kalmayacağını da belirten Başkan Çolakbayrakdar, bisiklet ve yürüyüş yolları, piknik alanları, çocuk oyun alanları ve sosyal donatılar gibi birçok imkânın da bu alanda yer alacağını söyledi.

Akıncılar'da Dolmuş Dönemi Başlıyor! Akıncılar'da Dolmuş Dönemi Başlıyor!

Kayseri'ye Yeni Cazibe Merkezi

Erkilet Millet Bahçesi'nin tamamlanmasıyla Kayseri'ye yeni bir cazibe merkezi kazandırılacağını da vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, "Hem konumu hem de şehir manzarasıyla farklı olan burası, tamamlandığında Kayseri'mize yepyeni bir yaşam alanı kazandırmış oluyoruz" dedi.