Sivas TSO ile Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası arasında iş birliği protokolü imzalandı

İş birliği protokolünü, Sivas TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ve Erbaa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun imzaladı.3f8a7b8d-7fd5-450c-9743-d34b3593df10

Sözde Var, Gerçekte Yok! İşitme Engelliler Tercüman Bulamıyor! Sözde Var, Gerçekte Yok! İşitme Engelliler Tercüman Bulamıyor!

Sivas TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ve Erbaa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun, imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni ettiler.

Erbaa TSO Heyetinden OSB’ye Ziyaret

Toplantıların ardından, Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti Sivas 1. Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Aselsan Sivas Hassas Optik, Mikro Mekanik, AET Elektronik, Nitrocare ve ESTAŞ’ı ziyaret etti.

Ziyarete, Sivas TSO Meclis Başkanı Osman Yıldırım ve Sivas TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, Erbaa TSO Meclis Başkanı Süleyman Selçuk Barsbay ve Erbaa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun’un yanı sıra her iki odanın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri Katıldı.

Fabrikaları ziyaret eden heyet, firma yetkililerinden üretim süreci ve ürünler hakkında detaylı bilgiler aldı.

Firma ziyaretlerinin ardından Sivas 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve İŞGEM’i ziyaret edildi. OSB Müdürü Emre Torun, OSB ve İŞGEM hakkında sunum yaptı.