Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener'den 2023-2024 Eğitim Yılı Değerlendirmesi Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener'den 2023-2024 Eğitim Yılı Değerlendirmesi

Emniyet teşkilatı 9 günlük tatil boyunca 7/24 hizmet vermeye devam edecek. Özellikle kurban bayramında tedbir ve denetimlerin en üst safhaya çıkması bekleniyor.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 9 günlük Kurban Bayramı tatili ile başta büyükşehirler olmak üzere tüm Türkiye’deki güvenlik ve kontrol tedbirlerini en üst seviyeye çıkardı. Bayramın vatandaşların huzurlu, mutlu ve sağlıklı geçirmesi adına Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alınan tedbirler ve uygulamalar tüm Türkiye’de aynı hassasiyet ile uygulanacak. Karayollarındaki tedbirler başta olmak üzere emniyet mensupları 7/24 görevlerinin başında olacak. Sivas il Emniyet Müdürlüğü de Emniyet Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda Sivas’ta tatil boyunca yapılacak uygulamaları en üst seviyede gerçekleştirecek. Şehire giriş ve çıkışlar başta olmak üzere asayiş konusunda da emniyet yetkililerinin bayram süresince yoğun mesai harcayacaklar. Emniyet mensuplarının yapacağı çalışmalara vatandaşlarında katkılar sunması bekleniyor.

Muhabir: Akın Bozduman