Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Evlenecek Çi̇ftlere, evlenecek çiftlere salon işletmecisi Ahmet Budaklı’nın yüzde 40 indirim yaparak destek olacağını söyledi.

AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Genç Toy "SDE Teiman Cezaevi'nde Filistinlilere Yapılanlar Kanımızı Dondurdu” AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Genç Toy "SDE Teiman Cezaevi'nde Filistinlilere Yapılanlar Kanımızı Dondurdu”

Düğün sezonu başlamadan önce TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in evlenecek çiftlere özel sektöründe destek vermesi yönündeki çağrılarına Sivas’taki esnafların da duyarsız kalmadığını ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, evlenecek çiftlerin mutluluklarına ortak olmak amacıyla Nihavent Balo ve Davet Salonu İşletmecisi Ahmet Budaklı, işletmesinde yüzde 40 indirim yaparak destek olacağını söyledi.

Evlenecek olan çiftlerin alışverişleriyle esnafa önemli katkısı olduğunu vurgulayan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “bu dönemde düğün yapmak gerçekten zor olmaktadır. Gençlerimiz evlenmeleri çok sayıda sektöre de doğrudan kazanç sağlıyor. Bu yıl dünya evine girecek gençlerimize destek olmak için firmalarda esnaflarımız da elini taşına altına koyalı ve çiftlere özel kampanyalarla destek olmalıdır. Bu amaç doğrultusunda TESK Genel Başkanımız sayın Bendevi Palandöken’in çağrısına Sivas’taki bazı esnaflarımız da duyarsız kalmamıştır. Üniversite içerisinde yer alan salon işletmecimiz Ahmet Budaklı ile yapmış olduğumuz girişimler ve istişareler sonucunda çiftlerimize yüzde 40 salon ücretinde indirim yapacaktır. Bu indirim zor şartlarda düğün hazırlığı yapan çiftlerimize de önemli katkı sağlayacaktır. Aynı hassasiyeti diğer salonlarımız ve sektördeki esnaflarımızdan da bekliyoruz. Hassasiyetinden dolayı salon işletmecimiz Ahmet Budaklı’yı tebrik ediyorum” dedi.Demi̇rgi̇l İmza

  Düğün sezonun başladığını bu konuda çiftlerin mutluluklarına bir nebze de olsa ortak olmak istediklerini dile getiren işletme sahibi Ahmet Budaklı, salonlarında düğün yapacak çiftlere yüzde 40 oranında indirim yapacaklarını belirterek, gençlerin her türlü desteğe ihtiyacı olduğunu kaydetti.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, düğün sezonunda çiftlere yüzde 40 indirim yapacak olan salon işletmecisi Ahmet Budaklı ile protokol imzaladı.