Olay, dün sabah Ulukapı Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 3. katındaki dairede gerçekleşti. Bekir Doğan, 3 ay önce boşandığı eski eşi Ayşe Gezer ile kızı Gözdenur Doğan'ın yaşadığı eve geldi. İddiaya göre, evde çıkan tartışmanın ardından Bekir Doğan, aracından aldığı tüfekle eski eşi ve kızına ateş etti. Cinayet sonucunda Ayşe Gezer ve Gözdenur Doğan olay yerinde hayatını kaybetti.

Zorlu Kurtarma Operasyonu: İtfaiye Ekipleri 15 Metrelik Kuyuya Düşen Çocuğu Kurtardı Zorlu Kurtarma Operasyonu: İtfaiye Ekipleri 15 Metrelik Kuyuya Düşen Çocuğu Kurtardı

Bekir Doğan, olayın ardından polise giderek teslim oldu. Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaparken, canice işlenen cinayetin şokuyla bölge sarsıldı. Cenazeler, otopsi için Seydişehir Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Cinayet zanlısı Bekir Doğan, polis ekiplerince gözaltına alındıktan sonra hastanedeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanan Bekir Doğan, cezaevine gönderildi.

Olay, ailenin acısını derinleştirirken, cinayetle ilgili soruşturma sürüyor. Mahkeme sürecinde ailenin yaşadığı acı, yakınları ve toplumda büyük bir üzüntü yaratmış durumda.