BAYRAM BİTTİ, İDARİ İZİN DEVAM EDİYOR BAYRAM BİTTİ, İDARİ İZİN DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, CHP'nin Sivas'a verdiği önemi vurguladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, gazetemizle yapmış olduğu özel açıklamada CHP’nin Sivas’a çok önem verdiğine değindi. Ulaş Karasu, "İstanbul’da Sivaslı belediye başkanlarımız var. Kadıköy, Avcılar ve Beyoğlu belediye başkanlarımız Sivaslı. Ankara'da Keçiören Belediye Başkanı’mız Sivaslı. Aydın’da Didim Belediye Başkanı’mız Sivaslı. Toplamda 5 tane Sivaslı belediye başkanımız var. Bu durum, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sivas’a ilgisini açıkça gösteriyor." ifadelerini kullandı.
CHP’nin bünyesinde 5 belediye başkanının Sivaslı olduğunu vurgulayan Ulaş Karasu, partinin Sivas’a büyük önem verdiğini belirtti. Eylül ayında CHP’nin Tüzük Kurultayı’nın Sivas’ta yapılacağını da hatırlatan Karasu, "Sivas’ı tanıtmak ve geliştirmek adına her şeyi yapıyoruz. Sivas’ın CHP’den 5 belediye başkanı ve bir de genel başkan yardımcısı bulunmakta. Sivas, Cumhuriyet Halk Partisi’nde etkin role sahip diyebiliriz.” dedi.
Karasu, Sivas’ın CHP için önemli bir şehir olduğunu ve bu doğrultuda Sivas’ın gelişimi için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Eylül ayında gerçekleştirilecek Tüzük Kurultayı’nın da Sivas’ın tanıtımına katkı sağlayacağını belirtti.

Muhabir: Çetin polat