Sivas Gemerek Çepni Belediye Başkanı Nihat Başer, uzun yıllardır el değmemiş bozuk arazi yollarında yol yapım çalışmalarına başladı.

Çiftçilerin ekili arazilere daha rahat ulaşabilmeleri için gerçekleştirilen bu düzenleme, Çepni halkının büyük beğenisini ve takdirini topladı. Başkan Başer, hizmetlerine durmadan devam edeceklerini bildirdi.

Sivas İşkur Binasında Kolay İş Arayışı: Tabelada İş İlanları Görünüyor Sivas İşkur Binasında Kolay İş Arayışı: Tabelada İş İlanları Görünüyor

Çepni beldesinde yürütülen bu çalışmalar, özellikle tarımla uğraşan vatandaşlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Arazi yollarının düzenlenmesi, hem üretim sürecini hızlandıracak hem de ürünlerin pazara ulaşımını kolaylaştıracağı düşünülüyor. Belediye Başkanı Nihat Başer’in bu girişimi, bölgedeki tarımsal faaliyetlere önemli bir katkı sağlaması ön görülüyor.

Başer, yaptığı açıklamada, “Çepni halkının ihtiyaçlarını karşılamak ve beldemizin gelişimine katkı sağlamak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yol yapım çalışmalarımız, sadece başlangıç. Halkımızın desteğiyle daha birçok projeye imza atacağız.” dedi.4878A40E 1C96 4244 86Ed 7E8Adb24D2B2 (1)

Muhabir: Akın Bozduman