Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi

Çok Güzel Hareketler ekibinden Cemile Canyurt, Sivas'ta ortaokul öğrencileriyle keyifli bir buluşma yaşayarak sosyal medyada paylaştı.

Whatsapp Image 2024 04 30 At 11.02.42Çok Güzel Hareketler ekibinden tanınan tiyatro sanatçısı Cemile Canyurt, Sivas'a ekibiyle birlikte gösteri yapmak üzere ziyarette bulundu. Sivas'ta bulunan ortaokul öğrencileriyle keyifli bir buluşma gerçekleştiren Canyurt, öğrencilerle birlikte selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabından bu anıyı paylaşan sanatçı, espri dolu bir dille, "Okulda telefon yasak tabi benden çektik. Eve gidince görürsünüz umarım." ifadelerini kullandı. Gönderide, "Eve gidince görürsünüz umarım" mesajıyla öğrencilere gizli bir selam gönderdi.

Paylaşılan fotoğrafta, Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu öğrencilerinin yüzlerindeki mutluluk gözlerden kaçmadı. Öğrencilerin bu anıyı sosyal medya hesaplarından mutlulukla paylaştığı da gözlerden kaçmıyor.