Almanya'dan yola çıkan Maren ve Kai Rotter çifti, bisikletleriyle Türkiye turu gerçekleştiriyor. 20 gündür Türkiye'yi gezen çift, Karapınar'daki Meke Gölü'nde kamp yaparak muhteşem manzaranın tadını çıkardı.

Bisiklet Üzerinde Türkiye'yi Keşfetme Tutkusu

Nisan ayında bisikletleriyle Türkiye turuna başlayan Maren ve Kai Rotter çifti, her gün en az 4 saat pedal çevirerek farklı şehirleri keşfediyor. Son duraktan Meke Gölü olan çift, göl kıyısında kamp kurarak doğanın tadını çıkardı.

Unutulmaz Bir Yolculuk

Almanya'da pek çok Türk ile tanışan çift, Türkiye'yi her zaman merak ettiklerini ve bisiklet turu ile bu meraklarını gidermeye karar verdiklerini söyledi. Türkiye'nin doğal güzellikleri, tarihi ve insanları ile onları etkilediğini belirten çift, "İnsanlar çok sıcakkanlı ve yardımsever. Bizi gören herkes konuşmak ve yardım etmek istiyor" dedi.

Meke Gölü'nde Muhteşem Kamp Deneyimi

Antalya, Isparta, Eğirdir, Beyşehir, Konya, Karapınar, Sultanhanı ve Tuz Gölü gibi birçok yeri gezen çift, Meke Gölü'nün kendileri için unutulmaz bir deneyim olduğunu ifade etti. Çadır kampı yaptıkları gölde sadece doğayla iç içe kaldıklarını ve muhteşem manzaranın keyfini çıkardıklarını anlatan çift, "Gün batımı ve doğumu bambaşka güzel. Issız olması da dinlendirici. Burası tam bir doğa harikası" diye konuştu.

Kapodakya'ya Yolculuk Devam Ediyor

EskişehirEmek Mahallesi'nde Kazalar Durdurulsun: Vatandaşlar Yetkililerden Önlem Talep Ediyor EskişehirEmek Mahallesi'nde Kazalar Durdurulsun: Vatandaşlar Yetkililerden Önlem Talep Ediyor

Karapınar'dan sonra Kapodakya'ya doğru yola çıkan çift, Türkiye turuna devam edecek. Bisikletleriyle Türkiye'nin her köşesini keşfetmeyi amaçlayan Maren ve Kai Rotter çifti, bu unutulmaz deneyimlerini sosyal medya hesaplarında da takipçileriyle paylaşıyor.