31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için Cumhurbaşkanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas’ta yeniden mevcut Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i aday gösterdi.

18 Ocak 2024 Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantısı’nda adaylığı kesinleşen Bilgin, zaman kaybetmeden sahaya çıktı.

Sahada kamu-kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Bilgin, hafta sonu ziyaretlerini esnaf ve vatandaşlarla devam ettirdi.

Sivas'ta Büyük Gösteri: BBP Adayı Adem Uzun Rakiplerine Meydan Okudu! Sivas'ta Büyük Gösteri: BBP Adayı Adem Uzun Rakiplerine Meydan Okudu!

Sahada seçmenlerin büyük bir teveccühü ile karşılaşan Bilgin; “Esnaf ve hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek şehre ve hizmetlerimize dair görüş alışverişinde bulduk. Ortak akıl ve istişare anlayışıyla şehrimize yeni eserler kazandırmaya inşallah devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.sivas belediye başkan adayı

Bugün Start Verecek

Saha çalışmalarına zaman kaybetmeden başlan Bilgin, bugün 15:30’da Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı önünde halka seslenerek seçim çalışmalarına resmen start verecek.

Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin’in 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimlerine kadar devam ettireceği çalışmaların startını vereceği halk buluşmasının oldukça kalabalık olması bekleniyor.hilmi bilgin1