Pursaklar'da Atık İlaçlar Çevreye Zarar Vermeden Bertaraf Ediliyor Pursaklar'da Atık İlaçlar Çevreye Zarar Vermeden Bertaraf Ediliyor

Sivas Belediyesi'nde Adem Uzun, Mecnun Otyakmaz ve basın mensuplarının katıldığı toplantıda, Mecnun Otyakmaz bilet fiyatları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mecnun Otyakmaz  kombine bilet çağrılarının yarım kaldığını ifade ederek, bilet fiyatlarının yüksek olmasını etkileyen faktörlerden birinin de Galatasaray maçının hafta sonuna denk gelmesine bağladı.

Mecnun Otyakmaz (2)

Mecnun Otyakmaz; “Bildiğiniz gibi bazı şikayetler var, bilet fiyatlarının yüksek olmasından doğan. Ama bunu kombine bilet satmak amacıyla bir proje başlatmıştık biliyorsunuz. Bütün Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında bilet fiyatlarının yüksek olacağını, o yüzden herkesin kombine biletlerine rağbet etmesi gerektiği çağrılarımız olmuştu. Şimdi maalesef bu çağrılar biraz yarım kaldı. 3000 civarında kombine bile satmış olduk. Son dönemde de 200’e yakın bilet satılmış oldu. Bu rağbet görmeyince bizim de adaletli olmak açısından hem Galatasaraylılara karşı görevimizdeki hem de Fenerbahçe ve Beşiktaşlılara karşı aynı fiyat olması hasebiyle bu rakamı yüksek tutmak zorunda kaldık. Tabii bu maçların biraz böyle gitmesinin 2 tane sebebi var Galatasaray maçı bildiğiniz gibi hafta sonu oynanması gereken bir karşılaşma ve rağbet çok fazla olduğunu düşündüğümüz bir karşılaşmaydı. Ancak Türk futbolunda yaşanan Ankaragücü karşılaşmasında yaşanan maalesef bir hakem fiili durum söz konusu olunca maçlar ertelendiğinden dolayı perşembe günü oynanan Galatasaray karşılaşması olmuştu ve buradaki amacımıza ulaşamamıştık. Şimdi de bayramda olması gereken Fenerbahçe maçları bu önümüzdeki pazartesi gününe kaldı. Orada da çok önemli ciddi rakamları da maalesef kaybetmiş durumdayız. Bilet satışında bugün az bir artış söz konusu.” ifadelerini kullandı.