Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas İl Başkanı Ahmet Polat, 31 Mart yerel seçimlerinde objektif ve tarafsız yayın ilkesinden taviz vermeyen Memleket Sivas Gazetesi'ne teşekkür etti.

Whatsapp Görsel 2024 04 19 Saat 19.50.27 52A9891B

Sivas'tan Hentbolda Büyük Başarı: Gençlik Spor Türkiye Şampiyonası'nda! Sivas'tan Hentbolda Büyük Başarı: Gençlik Spor Türkiye Şampiyonası'nda!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas İl Başkanı Ahmet Polat, Sivas Medya Center bünyesinde bulunan internet haber sitemizi ve Memleket Sivas Gazetesi’ni ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri, seçim günü ve seçimden sonra bugüne kadar yaşanan gelişmeler hakkında Memleket Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Ahmet Polat, 31 Mart yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi'ne tam destek veren seçmenlere teşekkür ederken, camia olarak omuzlarına yüklenen yükün ağırlığını bildiklerini dile getirdi.
Seçimler boyunca objektif ve tarafsız yayın ilkesine bağlı kalan Memleket Sivas Gazetesi'ne teşekkür eden Polat şu ifadeleri kullandı:
"Yerel seçimlerde siyasetçiler kadar basın mensupları da yoruldu. Gece gündüz demeden vatandaşları doğru ve objektif şekilde bilgilendirmeye çalışan basın kuruluşları arasında Memleket Sivas Gazetesi ilk sıralarda yer alıyor. Seçim çalışmaları, seçim günü ve seçimden sonraki günlerde gerek partimiz gerek belediye başkan adayımız ve bugün de belediye başkanımız Adem Uzun hakkında objektif bakış açısı koyan Memleket Sivas Gazetesi, doğru ve ilkeli yayınlarıyla camiamızın takdirini topladı. Bugün burada Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş nezdinde 31 Mart yerel seçimlerinde seçmenlerimize doğru bilgi akışı sağlayan ekibi tebrik ediyorum. İyi ki varsınız! Bundan sonraki süreçte de basınla olan ilişkilerimizi bugüne kadar nasıl güzel tuttuysak bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam etmenin çalışmasını yapacağız."
Whatsapp Görsel 2024 04 19 Saat 19.50.26 F21Db158