Mustafa Elitaş yıl sonunda ulaşacak enflasyon oranını açıkladı! Mustafa Elitaş yıl sonunda ulaşacak enflasyon oranını açıkladı!

Kurban Bayramı nedeniyle partilerin Genel Merkezlerinde karşılıklı olarak bayramlaşma programı düzenlendi. Bu programların il teşkilatları arasında yapılıp yapılmadığı merak ediliyor.

Kurban Bayramı münasebeyitle siyasiler yapılan çeşitli programlarda yan yana gelerek birbirlerinin bayramlarını tebrik ettiler. Kurban Bayramı süresince partilerin genel merkezlerinde karşılıklı olarak yapılan ziyaretlerle bayramlaşma programları düzenlendi. AK Parti, CHP, MHP ve İyi Parti başta olmak üzere siyaset arenasındaki bir çok parti Kurban Bayramı münasebiyetle birbirlerini ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcıları kademesinde gerçekleştirilen bayramlaşma programlarından ortaya çıkan tablolar verilen birlik mesajları vatandaşların beğenisini kazandı. Genel Merkezler bazında yapılan bayramlaşma programlarının illerde, il teşkilatları tarafından karşılıklı olarak yapılıp yapılmadığını kamuoyu merak ediyor.

Muhabir: İsmail Haksever