Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, pozitif tutum ve davranışlarıyla Sivaslıların sevgisini kazanmaya başladı. 31 Mart yerel seçimleri çalışmalarında sahadaki pozitiflikleriyle hemşehrilerinin beğenisini kazanan Adem Uzun, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sivas Belediye Başkanı oldu.

Mazbatasını alıp, başkanlık görevine başladığı ilk günden bugüne kadar Başkan Uzun’daki pozitiflik artarak devam ediyor. Girdiği her ortama verdiği doğru enerjisi ile katkılar sağlayan Adem Uzun’un, gülen yüzü birçok insanı mutlu ediyor.

Esnaf ziyaretinden, sivil toplum kuruluşu ziyaretine, spor müsabakasından taraftarları deplasmana uğurlama törenine kadar sahalarda yer alan ve 7’den 77’ye herkesle iyi köprüler kuran Adem Uzun, 16 günlük başkanlık görevi süresince geçer notlar alıyor.

7/24 açık olan telefonu ile her aradığımızda görüşme şansı bulduğumuz Başkan Uzun’un sultan şehrimize çok güzel hizmetler yapacağını düşünüyorum.

Seçim döneminde sultan şehire yönelik açıklamış olduğu projeleri ile ilgili de Başkan Uzun’un kademe kademe her projesini hayata geçireceğine inancım tam. Yeter ki Başkan Uzun’un ekibi, belediye çalışanları, camiası ve kendisine oy verenlerin duası üzerinden eksik olmasın.

Belediye Başkanı’mızdan bir isteğim olacak; bugün nasıl pozitif ise, her girdiği ortama nasıl güzel enerji saçıyorsa, aynı pozitiflik ve enerjisi ile bundan sonraki süreçte de belediye başkanı olarak Sivas’a hizmetler etmeye devam etsin. Başkanım, işiniz zor ama Sivaslılar size güvendi ve verdikleri destek ile sizi başkan yaptı. Eleştirilere kafanızı takmadan, doğru bildiğiniz yolda taviz vermeden yolunuza devam etmenizi sizden rica ediyorum. Allah yardımcınız olsun.