Sivas milletvekilliği görevini 27. dönemde başarıyla yerine getiren ve AK Parti'nin genel merkezi ile il teşkilatlarında çeşitli kademelerde görevler üstlenen Semiha Ekinci, geçtiğimiz haftalarda yerel yönetimler başkan yardımcılığı görevine atanarak yeni bir döneme adım attı. Yeni göreviyle birlikte genel merkezde ve Türkiye genelindeki faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Ekinci, Ankara'da düzenlenen geniş kapsamlı parti toplantısında da aktif bir rol aldı.

Engelli Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştular Engelli Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştular

Kızılcahamam'da gerçekleştirilen bu önemli toplantıya katılarak AK Parti'nin yerel yönetim stratejilerine katkı sağlayan Semiha Ekinci, Ankara'da genel merkezde bulunduğu günlerde hemşehrileri ve partililerle bir araya gelmeye özel bir önem verdi. Hayırlı olsun ziyaretleriyle karşılanan Ekinci, bu süreçte Sivas ve ülke genelindeki siyasi kariyerine katkı sağlayan güçlü bir kadın siyasetçi olarak dikkat çekiyor.

Semiha Ekinci'nin yerel yönetimler başkan yardımcılığına atanması, sadece Sivaslı hemşehrilerini değil, aynı zamanda parti içindeki birçok kişiyi sevindirerek destek buldu. Ekinci'nin bu yeni göreviyle birlikte partinin stratejik planlamalarına ve yerel yönetim politikalarına kattığı değer, partililer arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Güçlü siyasi geçmişi ve başarılı performansıyla tanınan Semiha Ekinci'nin, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin yerel yönetimlerindeki sorumluluklarıyla ilgili önümüzdeki dönemde yapacağı çalışmalar, parti içinde ve genel olarak Türkiye siyasetinde merakla bekleniyor.