Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ak Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya’dan oluşan heyet, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

Yerel seçim öncesi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten Başkan Hilmi Bilgin; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden sultan şehrimiz Sivas’a Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim. Geride bıraktığımız 5 yıllık görev sürecimizde ortak akıl ve istişare düsturu ile şekillendirdiğimiz yönetim anlayışımızı, yeni hizmet döneminde de büyük bir hassasiyetle sürdüreceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla birlikte katılımcı Belediyecilik anlayışıyla şehrimizi birlikte yönetiyoruz ve yönetmeye de devam edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımız ve meslek odalarımızla orta akıl ve istişare halinde şehrimize nice güzel eserler kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

25 ŞUBAT 2024 BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 ŞUBAT 2024 BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Başkanımıza ve ekibine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonrada uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Başkanım, ziyaretiniz vesilesiyle Tarım Ticaret Merkezi Projemiz ile Lisanslı Depo Projelerimizi sizlerle istişare etme fırsatı bulduk. Sizlerin de destekleriyle bu projelerimizin gerçekleşeceğine inancımız tamdır. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin hem ilimize hem de sizlere hayırlı olmasını diliyorum. İlimize yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.Hilmi Bilgin Ticaret Borsası Ziyareti