Sabancı Anadolu Lisesi 4 takımla Sivas'ı Türkiye Şampiyonasında Temsil Edecek Sabancı Anadolu Lisesi 4 takımla Sivas'ı Türkiye Şampiyonasında Temsil Edecek

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi'ni ziyaret ederek, Doç. Dr. Suzan Tek Ayaz'ın Doçent ünvanını kazanmasını ve tekrar Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdürlüğü'ne atanmasını kutladı.

Doç. Dr. Ayaz'a Hayırlı Olsun Dedi

Aydoğmuş, ziyarette yaptığı konuşmada Doç. Dr. Suzan Tek Ayaz'a hayırlı olsun dileklerini iletti ve şu ifadeleri kullandı: "Doç. Dr. Suzan Tek Ayaz'ın Doçent ünvanını kazanmasını ve tekrar Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdürlüğü'ne atanmasını kutluyorum. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum."

Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Hakkında Bilgi Verdi

Başkanlığını yürüttüğü Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü ile ilgili de bilgiler veren Aydoğmuş, spora verdiği önemden bahsetti ve yapılan çalışmalar neticesinde Yozgat'ın spor alanında daha ilerleyeceğini kaydetti.

"Yozgat'ı Spor, Sanat, Bilim ve Kültürde Geliştireceğiz!"

Misafirperverliklerinden dolayı Ayaz ve beraberindeki akademisyenlere teşekkür eden Aydoğmuş, Yozgat'ı spor, sanat, bilim ve kültür alanında geliştirmek için koordineli bir şekilde hareket edileceğinin de müjdesini verdi. Yozgat(igfa)