Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, “Rey Manaj golünü atarak 3 puan alıp Avrupa yolunda ümidimizi, isteğimizi, arzumuzu ortaya koymuş oldu. Kalan maçlarımızdaki alacağımız sonuçlarla bu hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz.” dedi.

Demirspor  3 Puana 4 Golle Ulaştı Demirspor  3 Puana 4 Golle Ulaştı

Sivasspor, süper ligin 34. haftasında oynadığı maçta Konyospor’u 1-0 mağlup etti. Cumartesi günü Sivas 4  Eylül Stadyumu’nda oynanan müsabakayı Manaj’ın attığı golle 1-0 kazanan kırmızı-beyazlı ekipte teknik direktör Bülent Uygun yaptığı açıklamada Avrupa Kupalarına katılma ümitlerinin devam ettiğini söyledi.

Avrupa Ümidimiz Sürüyor (2)

Uygun,“3 puan aldığımız için mutluyuz. Rakibimizin ne kadar iyi bir takım olduğunu, kaliteli futbolculardan kurulu bir ekip olduğunu ve oyun anlayışlarıyla özellikle kontrataklarda deplasmanda çok iyi sonuçlar aldığını biliyorduk. O yüzden evimizde bu stratejiyi, özellikle geçiş oyunları ve bununla beraberde oyunu açmayla alakalı planlarımızı sahaya yansıtmaya çalıştık. Sonucunda belki Konyaspor bizden daha çok hak etti. Pozisyon olarak çok üretemedik, kora kor 90 dakikalık bir mücadele vardı. Rey Manaj da golünü atarak 3 puan alıp Avrupa yolunda ümidimizi, isteğimizi, arzumuzu ortaya koymuş oldu. Kalan maçlarımızdaki alacağımız sonuçlarla bu hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz. “ ifadelerine yer verdi.