511 Bin TL'lik Ceza: Trafikte Kuralsızlığa Af Yok 511 Bin TL'lik Ceza: Trafikte Kuralsızlığa Af Yok

Olay, 7 Şubat 2024 tarihinde öğle saatlerinde Çankaya ilçesi 6001 Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, iki araç sürücüsü arasında yol verme sorunu nedeniyle tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine bir kadın ve bir erkek, araçlardan inerek diğer araç sürücüsü ile tartıştı. Tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü.

Kavgaya karışan kadın, "Ödeyeceksin bu arabanın masrafını" diye bağırırken, olay yerinde bulunan vatandaşlar tarafları ayırdı. O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kavganın karşılıklı yumrukları ve tekme atarak darbetti. Çevredeki kalıcı müdahale ile kavga sonlandırılabildi. Olayda herhangi birinin yaralanmadığı öğrenildi.

Kavgayı cep telefonu kamerasına kaydeden bir vatandaş, sosyal medyadaki paylaşımlarını paylaştı. Görüntülerde iki kişinin birbirine yumruk ve tekme atarak darbettiği, bir kadının ise kavgayı ayırmaya başladığı görülüyor.

Olayla ilgili polis ekipleri inceleme başlattı. Görüntülerden yola çıkarak kavgaya karışan sürücülerin kimliklerinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.