Akıncılar Belediye Başkanı Murat Sevinç, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve geldikten sonra ilçenin sorunlarını çözmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim döneminde vadettiği projeleri hayata geçiren Sevinç, ilçe halkının ulaşım sorununu da çözmek için harekete geçti.

Başkan Sevinç, ilçe merkezindeki 8 mahalle ve resmi kurum kuruluşları olmak üzere belirlenen uygun noktalara dolmuş duraklarının yerleştirildiğini duyurdu. En kısa zamanda iç hat dolmuş seferlerinin de başlayacağını belirten Sevinç, bu sayede Akıncılar halkının ulaşım sorununu büyük ölçüde çözmeyi hedefliyor.

Sevinç, gelişmeyi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"İlçemize hayırlı olsun inşallah. İlçemizde bulunan 8 mahalle ve resmi kurum kuruluşlar olmak üzere ilçe merkezindeki belirlenen uygun noktalara dolmuş durakları yerleştirildi. En kısa zamanda iç hat dolmuş seferlerimize başlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız."

Akıncılar Halkından Memnuniyet

Kurban Bayramı'nda Şeker Telaşı Kurban Bayramı'nda Şeker Telaşı

Akıncılar halkı, Başkan Sevinç'in çalışmalarıyla oldukça memnun. Seçim döneminde verdiği vaatleri yerine getiren Sevinç'e teşekkür eden ilçe sakinleri, dolmuş seferlerinin de başlamasıyla ulaşım sorununun büyük ölçüde çözüleceğine inanıyor.

Muhabir: Nurgül Özkan